شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

خانه / خانه و خانواده / مشاوره خانواده / آقایان محترم، زن ها این رفتارها را دوست ندارند

آقایان محترم، زن ها این رفتارها را دوست ندارند

در مطلب آقایان محترم، زن ها این رفتارها را دوست ندارند از مجله اینترنتی نخل و آفتاب 6 کاری که معمولا زن ها دوست ندارند انجامشان دهید را به شما معرفی می کنیم.

 

بی توجهی,توجه,لباس,فضای مجازی,بی حوصله,زندگی,محبت,ازدواج,بعد از ازدواج,قبل از ازدواج,خانم‌,شوهر,همسر,دوست,زن,زن ها,آقا,آقایان

اگر می خواهید برای همسرتان شوهر خوبی باشید ، باید بدانید همسرتان از چه کارهایی خوشش نمی‌آید. بعضی کارها به طور کلی برای اکثر خانم‌ها چندان دوست داشتنی نیستند که در این مطلب نخل و آفتاب به آنها می پردازیم.

 

زن ها این رفتارها را دوست ندارند :

تمام خانم ها چه قبل از ازدواج و چه بعد از ازدواج راجع به همسرشان خیالبافی‌هایی را می‌کنند. اینکه همسرشان بهترین مرد روی زمین هست و همیشه با هم رفتار های محبت آمیز را دارند یا هیچگاه بین آنها اختلافی ایجاد نمی‌شود، اما باید بدانیم که زندگی همیشه این گونه نیست.

همیشه این طور نیست که هیچ مشکلی وجود نداشته باشد و همه چیز در صلح و دوستی سپری شود. هیچ انسانی کمال مطلق را ندارد یعنی هیچ انسانی به غیر از ائمه اطهار، وجود ندارد که فقط مثبت باشد و هیچ نقطه ضعفی نداشته باشد. همان طور که خانم ها ممکن است یک زمان هایی باعث رنجش خاطر مردان شوند، مردان هم ممکن است زمان هایی باعث رنجش خاطر زنان بشوند. در ادامه این مطلب مجله اینترنتی نخل و افتاب 6 کاری که زن ها دوست ندارند را به شما معرفی می کنیم تا با رعایت آن ها و البته با نظر همسرتان، برای او شوهر خوبی باشید.

 

 

 

پنهان کردن احساسات درونی :

ممکن است برای هر مردی این اتفاق بیافتد که زمان هایی بی حوصله هست و حتی حوصله حرف زدن با همسرش را نداشته باشد، این مساله کاملا طبیعی است و در اصطلاح می‌گوییم این مرد نیاز دارد مدتی را در غار تنهایی خودش باشد ولی زنان به این مساله بسیار حساس هستند و با دیدن این صحنه که همسرشان در خانه هست ولی حوصله حرف زدن با او را ندارد و در سکوت فرو رفته است، بسیار آزرده خاطر می‌شوند تا جایی که ممکن است با خود به افکار نامطلوبی هم فرو بروند.

پیشنهاد ما اینجا این است که اگر مردی به این حالت رسید که روزی یا ساعتی را دوست ندارد در جمع باشد یا دوست ندارد با همسرش باشد، این مساله را پنهان نکند و خیلی راحت و دوستانه با همسرش صحبت کند و علت این اتفاق را برای همسرش بیان کند.

معمولا در این زمان ها خانم ها از همسرشان علت بی حوصلگی را می‌پرسند و معمولا مردان پاسخی نمی‌دهند، همین پاسخ ندادن باعث ایجاد دلخوری‌ها می‌شود، اما اگر مرد به همسرش بیان کند که کمی خسته است و هیچ اتفاقی نیفتاده و او را مطمئن کند که مشکلی وجود ندارد، در این زمان خانم هم راحت تر می‌تواند با این اتفاق کنار بیاید.

البته بهتر است که این را هم به همسرتان بگوید که چه مدت زمانی را نیاز دارید تنها باشید. فقط توجه داشته باشید که این مدت طولانی نباشد و به بیشتر از چند ساعت نرسد.

 

 

 

استفاده زیاد از فضای مجازی :

اگر افراد از فضای مجازی به درستی استفاده کنند فواید بسیاری را می‌تواند داشته باشد اما اگر استفاده از این فضا، مدیریت نشود می‌تواند برای فرد و زندگیش مضر باشد.

اگر متاهل هستید سعی کنید در زمان هایی که در کنار همسرتان هستید زیاد به سراغ فضای مجازی نروید زیرا خانم ها با توجه به اینکه روحیه حساس تری دارند با دیدن این صحنه که همسرشان مدام در فضای مجازی هست، احساس خطر می‌کنند.

پیشنهاد می‌شود اگر هم می‌خواهید در منزل استفاده کنید به این صورت باشد که بعد از رسیدن به منزل در ابتدا به سراغ گوشی های خود نروید و همسرتان را حساس نکنید و اینکه زمان هایی وارد این فضا بشوید که همسرتان هم در کنارتان هست و قرار هست با هم صفحه‌ای را مشاهده نمایید.

 

پوشیدن هر روزه لباس های مشابه :

معمولا در زمینه لباس پوشیدن، خانم ها مهارت ویژه ای دارند و از تعداد لباس‌های بیشتری برای ست کردن آنها استفاده می‌کنند اما برخی از مردان خیلی توجهی به ظاهر خود ندارند این مساله نیز برای زنان می‌تواند بسیار رنجش آور باشد.

اگر جزء آن دسته از مردانی هستید که اهل رسیدگی به ظاهر خود نیستند، لطفا از همسرتان کمک بگیرید.

 

بیش از حد به خود رسیدگی کردن :

همان طور که زنان از مردی که به خودش نمی رسد بیزار هستند، از مردانی هم که بیش از حد به خودشان می‌رسند و شیشه ادکلن را روی خود خالی می‌کنند نیز رنجیده می‌شوند.

اگر جز آن دسته از مردان هستید که علاقه زیاد به ادکلن زدن دارید برای اینکه حساسیت همسرتان را برافروخته نکنید از شب قبل هر چقدر خواستید ادکلن را بر روی لباستان بزنید و صبح هنگام رفتن بیرون منزل این کار را نکنید و همسرتان را حساس نکنید، بهترین کار این است که به طور کلی مرتب و آراسته باشید ولی بهترین لباس ها و عطرهایتان را در زمانی که با همسرتان هستید استفاده کنید.

 

بی توجهی :

دغدغه خیلی از خانم ها این است همسرشان به آنها بی توجه هست. این زنان ابتدا باید توجه را تعریف کنند. چه کارهایی همسرشان انجام بدهند یعنی توجه گرفته اند؟ زنانی که از همسرشان توجه نمی بینند بسیار آزرده خاطر می‌شوند.

اگر می‌خواهید زندگی متاهلی شما به مشکل نخورد، یک راهکار آن این است که از همسرتان بپرسید که دوست دارد در چه زمان هایی از شما توجه ببیند، برای مثال برخی از زنان دوست دارند در میهمانی ها، بر سر سفره غذا، در سفر، در کنار خانواده خودشان و یا همسرشان و …  توجه ویژه ای از همسرشان دریافت کنند.

اگر شما به عنوان یک مرد بدانید که همسرتان چه نوع توجه و محبتی را تمایل دارد بگیرد، باز یک قدم به خوش بختی نزدیک تر می‌شوند.

 

 

 

اعتقاد داشتن به این مساله که زنان رانندگان ماهری نیستند :

رانندگی کردن نه زنانه هست و نه مردانه. آقای محترم، لطفا اینقدر نگو خب زن است دیگر، نمی تواند پارک دوبل کند. زنان به این جمله حساس هستند.

 

 

nakhlvaaftab.ir

 

این مطلب مجله اینترنتی نخل و آفتاب را از طریق دکمه های پایین صفحه با دوستان مردهای اطرافتان به اشتراک بگذارید.

به اين مطلب چه امتيازي ميدهيد؟

همچنین ببینید

مراقب باشید تلگرام ‌رابطه تان را خراب نکند!

تلگرام مي‌تواند مثل ديوار ميان شما و همسرتان قرار بگيرد و با هم بودن را …