شنبه , ۳۰ تیر ۱۴۰۳

خانه / مد و فشن / دکوراسیون و چیدمان / انتخاب مبل و کاناپه برای جلوی تلویزیون

انتخاب مبل و کاناپه برای جلوی تلویزیون

یکی از لذت بخش ترین تفریحات خانگی شاید همین تماشای تلویزیون باشد، امروز در مطلب راهنمای انتخاب مبل و کاناپه برای جلوی تلویزیون نمونه هایی از مبلمان را با هم بررسی می کنیم با مجله اینترنتی نخل آفتاب همراه باشید تا بدانید کدام مبلمان برای جلوی تلویزیون مناسب است و بتوانید به خوبی از این فضا استفاده کنید.

انتخاب مبل و کاناپه برای جلوی تلویزیون

مبلمانL شکل بهترین گزینه برای جلوی تلویزیون محسوب می شود، این مبلمان به دلیل حالت و فرم طراحی شان تعداد نفرات بیشتری را می تواند در خود جای دهد و گزینه ی مناسبی برای این فضا می باشد.

پشتی یکی از اصل ترین مبلمان ایرانی نیز می تواند گزینه ی مناسبی برای شما باشد، به راحتی می توانید از آن برای فضای مقابل تلویزیون خود استفاده کنید و فضایی ایرانی را برای بزرگترین سرگرمی خانوادگی خود در نظر بگیرید.

 

 

اگر از راحتی و سبک مبلمان سنتی راضی هستید می توانید مبلمان تختی را نیز امتحان کنید این مبلمان به همراه کوسنهای سنتی یکی از دیگر از گزینه های مبلمان محبوب برای فضای تلویزیون شماست.

مبلمان نیمکتی هم می تواند برای این فضا بسیار مناسب باشد، این مبلمان معمولا دارای نشیمن پارچه ای و پشتی چوبی هستند، اگر با پشتی های چوبی مشکلی ندارید انتخاب آن ها برای فضای تلویزیون شما بسیار مناسب است.

 

 

مبلمان پایه کوتاه نیز بعد مبلمان L شکل بهترین گزینه برای این فضا محسوب می شوند چرا که زاویه دید مطلوبی را برای تماشای تلویزیون شما ایجاد می کند، این مبلمان معمولا نشیمن پهن و قطور تری برای راحتی بیشتر شما دارند.

پوف ها یکی از گزینه های با مزه برای فضای مقابل تلویزیون شما محسوب می شوند که می توانید به سادگی آن ها را با دکوراسیون منزل تان هماهنگ کنید و فضای متفاوتی را برای تماشای تلویزیون خود خلق کنید.

 

 

مبلمان استیل هم می تواند یک گزینه ی مطلوب برای فضای مقابل تلویزیون شما باشد، آنچه که حائز اهمیت است این است که زمان نشستن مقابل تلویزیون شما باید روبه رو یا کمی پایین تر از سطح تلویزیون باشید پس در انتخاب مبلمان به ارتفاع آن ها توجه ویژه ای نمایید.

بسیاری از ما حالت خوابیده را برای تماشای تلویزیون ترجیح می دهیم مبل تخت خواب شو بهترین گزینه برای آن دسته از افرادی است که می خواهند از تماشای برنامه ی مورد علاقه ی خود لذت بیشتری ببرند.

 

 

همیشه نیاز نیست برای فضای مقابل تلویزیون خود از یک کاناپه یا نیم ست استفاده کنید گاهی می توانید به سادگی با یک مبل تک فضایی اختصاصی برای تماشای برنامه ی محبوبتان خلق کنید و لذت ببرید.

 

 

 

 

 

 

منبع: asemooni.com

به اين مطلب چه امتيازي ميدهيد؟

همچنین ببینید

جدیدترین مدل های روتختی دونفره

در مطلب جدیدترین مدل های روتختی دونفره مجله اینترنتی نخل و آفتاب مدل هایی از روتختی …