شنبه , ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

خانه / سلامت / سلامت عمومی / مشکلاتی که با پودر بچه حل می شود

مشکلاتی که با پودر بچه حل می شود

12 مشکلی که با پودر بچه حل می‌شود

از بین بردن بوی لوازم خانگی آنتیک و عتیقه

می‌توانید برای از بین بردن بوی لوازم آنتیکاز آن  استفاده نمایید.

 

درمان موی چرب

اکثر شامپو‌های خشک کننده‌ مو از نشاسته در ترکیب شان استفاده می‌کنند بنابراین پودر بچه همان تاثیر را دارد. پودر را بر دست خود ریخته و آن را بر سرتان ماساژ دهید تا چربی اضافه را جذب کند.

 

خنک شدن در شب‌های گرم تابستان

خوابیدن در تختی گرم و پر از عرق برای هیچ کس خوشایند نیست. پودر را بر رو تختی بریزید تا عرق را جذب کرده و در طول خواب خنکتر بمانید.

 

جدا کردن کارت‌های کثیف به هم چسبیده

وقتی که کارت‌هایتان کثیف شد، آنها را در یک پاکت ریخته و چند قاشق پودر بچه در آن بریزید و سپس خوب تکانش دهید. سپس با یک حوله‌ی کاغذی آنها را پاک نمایید.

 

باز کردن گردنبند و زنجیرهای گره خورده

زمان خود را برای باز کردن جواهرات گره خورده هدر ندهید. گره‌ها را با کمی پودر بچه شل کنید و با یک سوزن آنها را از هم باز کنید.

 

دور کردن مورچه‌ از خانه

شما می‌توانید با ریختن پودر بچه در مسیرشان از ورود این جانوران مزاحم به آشپزخانه جلوگیری کنید (مورچه‌ها رایجه پودر بچه را دوست ندارند)

 

پاک کردن لکه‌های روغنی

وقتی روغن سالاد بر لباستان می‌ریزد نترسید. شما می‌توانید با ریختن پودر بچه پیش از اینکه روغن به پارچه بچسبد آن را جذب نمایید.

 

تازه‌ نگهداشتن دستکش های ظرفشویی

بعد از شستن ظروف کمی پودر بچه در دستکش‌های تان بریزید. این کار باعث می شود تا دستکش ها تازه‌تر بمانند و دست تان راحت‌تر در آن وارد شود.

 

رفع صدای کفپوش‌های چوبی

پودر بچه را در شکاف‌ها و ترک‌های کف پوش چوبی خانه تان بریزید تا از شر صدای جیر جیر کننده‌ی آن راحت شوید. پودر اضافی را پاک کنید و از سکوت لذت ببرید.

 

جدا کردن ماسه از پاها

جامیلین  گفته است: “من همیشه در هنگام رفتن به ساحل یک بسته پودر بچه نیز همراهم می‌برم و در پایان روز آن را بر روی پوستم می‌مالم و ماسه به راحتی جدا می‌شود.”

 

افزایش حجم مژه‌ها

یک تکه پنبه را با پودر بچه آغشته کرده و بر روی مژه‌های خود بمالیدسپس ریمل بزنید. این کارحجمی که به مژه‌هایتان می‌افزاید شما را غافلگیر خواهد کرد.

 

جلوگیری از عرق کردن پاها

با ریختن این پودر بر کفش‌هایتان از بو گرفتن پاهایتان جلوگیری کنید. جوراب پا نکنید، این پودر پایتان را خشک می‌کند و بدون نگرانی می‌توانید آنها را در کفش کنید.

به اين مطلب چه امتيازي ميدهيد؟

همچنین ببینید

۱۰ چیزی که باید هر صبح به خودتان بگویید

در مطلب ۱۰ چیزی که باید هر صبح به خودتان بگویید از مجله اینترنتی نخل و …

دیدگاهتان را بنویسید